Praca na wakacje w Gdyni - ile można zarobić?

Praca na wakacje w Gdyni - ile można zarobić?

Lato to doskonały czas na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Prawdziwe oblężenie przeżywa wówczas branża turystyczna, handel i gastronomia. Jakie wynagrodzenia gwarantuje wakacyjna praca w Gdyni?

Roznosiciel ulotek

Praca łatwa i niewymagająca specyficznych umiejętności. Zarobki wahają się od 11 do 13 złotych za godzinę. To doskonałe zajęcie dla uczniów niemogących jeszcze pochwalić się doświadczeniem i szansa na odnalezienie pierwszego zatrudnienia.

 

Magazynier

Cięższa praca fizyczna gwarantuje stawkę wysokości 10-15 złotych za godzinę. Dodatkowo premiowane są nadgodziny i nocne zmiany.

 

Hostessa

Miła aparycja, uprzejmość i komunikatywność to warunki otrzymania zatrudnienia na tym stanowisku. Za godzinę pracy otrzymuje się od 12 do nawet 25 złotych za godzinę. Wysokość wynagrodzenia zależy od rangi wydarzenia, renomy firmy najmującej hostessę i ilości przepracowanych godzin.

 

Recepcjonista

Właściciele hoteli i pensjonatów chętnie korzystają z pomocy przy zameldowaniu i wymeldowaniu gości oraz nadzorowaniu terminarza rezerwacji. Stawki wahają się od 12 do 16 złotych za godzinę. Zdarza się, że nocne zmiany przynoszą większe zarobki.

 

Pracownik obsługi klienta

To popularne zajęcie w handlu i usługach. Gwarantuje 12-14 złotych za godzinę. Na wysokie wynagrodzenie mogą liczyć osoby pracujące w salonach telekomunikacyjnych. Atrakcyjne premie czekają na osoby wykazujące się szczególnym zaangażowaniem i osiągające wysokie wyniki w sprzedaży.

 

Pakowacz

Zatrudniony w sklepie lub magazynie zarabia 10-13 złotych za godzinę pracy. To stanowisko wymaga zdolności manualnych i wytrzymałości fizycznej.

 

Kurier/dostawca

Wymaganym warunkiem jest posiadanie aktualnego prawa jazdy. Za rozwożenie i przeładunek towarów otrzymuje 12-13 złotych za godzinę.

 

Kelner

Zarabia zwykle 11 złotych brutto/h. Wysokość pensji podnoszą napiwki od klientów. Wówczas wynagrodzenie wynosi 18-20 zł brutto/h. Doświadczenie nie jest konieczne, ale mile widziane przez rekruterów.

 

Zbieracz owoców

Wynagrodzenie przelicza się na wagę zebranych owoców. W czasie jednego dnia pracy można zarobić 100-120 złotych. Zajęcie to wymaga wytrzymałości i dobrej kondycji fizycznej.

 

Praca w Call Center

Odporność na stres, komunikatywność, charyzma i nastawienie na wyniki to najbardziej pożądane cechy u kandydatów szukających zatrudnienia w Call Center. „Praca na słuchawce” zapewnia 14-18 złotych za godzinę. Wysokość wynagrodzenia podnoszą premie uzależnione of wyników sprzedaży lub ilości zdobytych klientów. Dodatkowe benefity to prywatna opieka medyczna i karnety na siłownię.

 

Kucharz, barman

To najlepiej opłacany zawód w branży gastronomicznej, jeśli chodzi o pracę na wakacje. Średnie zarobki osiągają poziom 2500 złotych brutto miesięcznie, jednak kucharze mogą otrzymywać znacznie więcej. Podobne wynagrodzenie gwarantuje praca barmana.

Praca w Gdyni podczas wakacji pozwala na zarobienie zadowalających pieniędzy. Najwyższe wynagrodzenia zarezerwowano dla kucharzy, barmanów, pracowników Call Center i hostess.

Google+

Komentarze