Kursy ze sprzątania pomogą znaleźć prace lub założyć firmę!

Kursy ze sprzątania pomogą znaleźć prace lub założyć firmę!

Branża sprzątająca nie jest wcale taka łatwa jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Dużo wysiłku wymaga zarówno założenie firmy sprzątającej, która będzie oferować usługi na wysokim poziomie, jak i znalezienie pracy w takim przedsiębiorstwie, która spełni nasze oczekiwana finansowe.

By jak najlepiej sprawdzić się zarówno w roli szefa, jak i pracownika, w wielu branżach prowadzone są kursy i szkolenia. Sszkolenia ze sprzątania nie są niczym nowym na rynku, bo coraz większa liczba przedsiębiorców chce mieć w swojej firmie fachowców, a sami także chcą być na bieżąco, jeśli chodzi o nowinki z ich pola działalności.

Kursy dla poszukujących zatrudnienia

„Potrzebuje pracy, mogę nawet pracować jako sprzątaczka.” Czasy, kiedy branża sprzątająca była tą, gdzie najłatwiej było znaleźć pracę nawet osobom bez wykształcenia, minęły bezpowrotnie. Teraz nawet w firmach świadczących usługi sprzątające poszukuje się pracowników, którzy mają pojęcie o tym, co robią. Kursy dla sprzątaczek pomagają nie tylko znacznie usprawnić robotę, ale także pracować wydajniej i oszczędniej. Na stronie internetowej: http://www.numatic-haerson.pl/szkolenia/#more-34 znajdziesz szkolenie, które spełni twoje wymagania – zarówno jeśli jesteś pracodawcą, jak i poszukującym pracy.

Zapisując się na szkolenie ze sprzątania jako osoba poszukująca zatrudnienia, otrzymujesz solidną dawkę wiedzy, a więc po prostu inwestujesz w siebie. Pierwszym etapem jest zgłębienie problematyki czystości. Zatem na takim szkoleniu dowiesz się, czym jest profesjonalne sprzątanie, jaką rolę odgrywa w tym procesie personel oraz jak odróżnić poszczególne rodzaje zanieczyszczeń. Poznasz rodzaje podłóg – od drewnianych poprzez ceramiczne i sztuczne, aż po dywanowe, a nawet kamienne i gres. Dowiesz się, jak odróżnić środki kwaśne od alkalicznych i które będą najlepsze na dany rodzaj zabrudzenia, a także jaka jest różnica między chemią popularną a profesjonalną. Uzyskasz także wiedzę praktyczną: poznasz technologie sprzątania ręcznego i maszynowego czy różnice między sprzątaniem np. powierzchni szklanych a sanitariatów, a co za tym idzie - będziesz potrafić dobrać odpowiedni rodzaj sprzętu i środków czyszczących do sprzątania biura, sal szpitalnych czy hipermarketów. Na zakończenie prowadzący szkolenie podpowie co zrobić, by sprzątać efektywnie i zapobiegać nadmiernemu osadzaniu się kurzu i brudu.

Kursy dla przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą w branży sprzątającej, a może planujesz otworzyć własną firmę? W obu przypadkach kursy Haerson są dla ciebie. We wstępnej fazie pozwalają zrozumieć specyfikę działania takiej firmy. Ponadto prowadzący szkolenie podpowiadają co zrobić, by sięgnąć po środki zewnętrzne i uzyskać dofinansowanie na założenie i rozwój działalności gospodarczej. Przedsiębiorca otrzyma także wiedzę z zakresu motywowania pracowników do pracy, ponieważ kursy dla właścicieli firm są nie tylko skierowane na rozwój przedsiębiorcy, ale przede wszystkim pozwalają lepiej zrozumieć mechanizm działania firmy, którą tworzą także pracownicy.

Szkolenia dla administratorów obiektów są z kolei idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zatrudnić firmę sprzątającą z najwyższej półki – to gwarancja, że dobrze zainwestujesz swoje pieniądze, a dodatkowo zyskasz niezbędną wiedzę.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat szkoleń i kursów lub zakupić sprzęt czyszczący, koniecznie odwiedź stronę internetową autoryzowanego dealera urządzeń Numatic.

 
Google+

Komentarze